DEEN

Léto

V nejkrásnějších dnech v roce budete dvojnásob odměněni turistickou a horskou dovolenou v Paznaunu v rekreační oblasti Tyrolska. Nejen, že na vás zapůsobí překrásné pohoří Tyrolska, nadchne Vás i naše novinka – speciální VIP Silvretta all inclusive karta. Po Vašem příjezdu dostanete kartu přímo od nás – automaticky a zcela zdarma.
S VIP Silvretta Card all inclusive můžete použít všechny lanové a sedačkové lanovky ve vesnicích Ischgl, Galtür, Kappl, See a Samnaun – bez omezení, každý den, tak často, jak budete chtít. Lanovky jsou uzpůsobené pro transport jízdních kol, takže i bikeři si přijdou na své.

Autobusy z Landecku do Bielerhöhe (Silvretta Reservoir) a také v celém údolí Paznaun lze také využít zdarma.

Máte chuť se ochladit? Vstup do krytých i venkovních bazénů Ischgl & Galtür, stejně jako zábavního a vodního parku v See je pro Vás zdarma.

Ani milovníci kultury nepřijdou zkrátka: Alpinarium Galtür (vřele doporučujeme) a lanovkové muzeum Ischgl vám otevřou volné dveře a brány.
Výš už to nejde – protože populární vysokohorská silnice Silvretta Hochalpenstrasse čeká na Vás a vy ji můžete projet zdarma s osobním automobilem, motocyklem nebo autobusem na panoramatické cestě plných adrenalinových serpentýn.

Kromě toho se naskýtá možnost vyzkoušet si nejnovější modely motocyklů – na přání i s kompletním vybavením pro jezdce – v testovacím středisku High-Bike Test Center Paznaun. Naši hosté mají samozřejmě zvýhodněné tarify.

Objevte Ischgl – vydejte se pěšky nebo na horském kole. Krajina v Tyrolsku nabízí spoustu skvělých možností! Tak nečekejte a zarezervujte si přes léto týden v našem apartmánu, krajanům z České republiky nabízíme výrazně zlevněné paušály.